Супервізори-наставники працюватимуть в НУШ на Полтавщині

Автор: Анна Аксюк, 13 серпня, 08:21

Фото: Супервізори-наставники працюватимуть в НУШ на Полтавщині (Джерело - uifuture.org)


Усього підготовлено 32 супервізори-наставники, які здійснюватимуть підтримку вчителів, які впроваджують концепцію НУШ.

Як повідомляють у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, про це розповіла директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко.

Також під час апаратної наради вона повідомила, що 53 регіональні тренери-педагоги опанувати методиками для подальшого впровадження НУШ, 2 тисячі 864 педагоги області завершили навчання та одержали сертифікати.

Крім того, 615 вчителів початкових класів підвищили рівень володіння ігровими та діяльнісними методами навчання на додаткових тренінгах The LEGO Foundation.

Цьогоріч школи Полтавщини приймуть на навчання за новими освітніми стандартами 14 тисяч 800 першокласників. І за словами Олени Харченко, загалом освітні заклади Полтавщини готові до нового навчального року.

Раніше портал «Нова українська школа» повідомляв про те, що Міністерство освіти і науки затвердило новий список тренерів для підвищення кваліфікації вчителів 1-4 класів, які навчатимуть за новим Стандартом.

Згідно з наказом №890 від 25 червня міністерство затвердило 1798 тренерів Нової української школи, а на Полтавщині вчителів початкових класів навчатиме 60 тренерів.

Опублікована: 13 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація