Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – popasnaya.city

Священник Андрій Пінчук збирав підписи щодо засудження дій патріарха кирила та пропонує перехід на українську латиницю. Його колега Андрій Солоп називає це розкольництвом і закликає блокувати сторінку Пінчука в соцмережі.

Про це стало відомо з допису на фейсбук-сторінці Андрія Пінчука 21 червня.

Протоієрей Андрій Пінчук є настоятелем парафії Української православної церкви московського патріархату на Дніпропетровщині й критикує дії патріарха кирила. Деякі колеги з УПЦ МП не згодні з його позицією, зокрема й священник Андрій Солоп, який у коментарях до дописів протоієрея закликає «скаржитися адміністраторам фейсбуку на сторінку Андрія Пінчука, щоб загальмувати його розкольницьку діяльність».

Скриншот коментарів з допису Андрія Пінчука

Раніше Андрій Пінчук оприлюднив відкрите звернення до Собору Предстоятелів Помісних Православних Церков та збирав підписи на підтримку засудження патріарха кирила через його схвалення війни росії проти України.

Звернення щодо суду над патріархом кирилом підтримали 6 священників московського патріархату з Полтавщини. Спочатку збір підписів підписали 8 священників, але двоє відкликали свої підписи через тиск керівництва. Детальніше читайте тут.

Loading...