img_7015-28-copy

18 січня жителі Полтавщини, які не погоджуються з підвищенням тарифів, вирішили перекрити трасу поблизу Копилів.

Таким чином мітингувальники хочуть висловити незгоду з подорожчанням тарифів на комунальні послуги. Про це ЗМІСТу розповів депутат Полтавської міської ради Сергій Каплін. На протесті 15 січня він пропонував створити штаб по безстроковому перекриттю траси.

На мітинг збиратимуться поблизу закладу McDonald’s об 11:00. Сергій Каплін розповів, що він також долучається до протестів і запрошує прийти на перекриття траси усіх громадян. За його словами, це ефективніший метод, аніж мітинг під адміністративними будівлями:

«Коли ми з військовим пенсіонерами перекрили одеську, харківську і дніпропетровську траси отримали збільшення фонду оплати пенсій військовим пенсіонерам. Повірте моєму досвіду – це абсолютно правильно та законно. Так буде ефективніше».

15 січня депутат Каплін виступав на мітингу під Полтавською ОДА. Він сказав про створення штабу для перекриття міжнародної траси М-03 Київ-Харків і закликає інші області зробити це саме. За його словами, необхідно встановити граничну межу вартості комунальних послуг і встановити вартість газу у 2 грн:

Під Полтавською ОДА збирали мітинг проти тарифів – це була всеукраїнська акція. Після цього перекривали дорогу у центрі Полтави і не пропускали тролейбуси.

14 січня депутати Полтавської обласної ради зібралися на позачергову сесію. Головним питанням засідання було підвищення тарифів. Найчастіше обговорення загострювалися довкола тарифу на розподіл природного газу.

Loading...