Театр Гоголя у Полтаві
Театр Гоголя у Полтаві

(Фото ЗМІСТу)

Обов’язковою умовою для отримання звання національного для театру є доступність.

Про це розповіла на онлайн-пресконференції заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко 28 квітня.

Катерина Рижеченко каже, що наразі передбачено усунення недоліків щодо доступності. Також відведено паркувальні місця для людей з інвалідністю. 

Планують відремонтувати фасад, влаштувати ґанок, підсилити конструкції балкону, облаштувати прилеглу територію:

«У планах облаштування частини  приміщення  театру під малу сцену, провести реставраційні роботи з розміщення 30 глядачів. Тобто буде створений ще додатковий майданчик для індивідуальної реалізації акторів та нових режисерських постановок». 

За словами Катерини Рижеченко заплановано введення додаткових платних послуг, зокрема: оренда костюмів, режисерські постановки, проведення театралізованих свят та конкурсів.  Це  дасть додаткові надходження до спецфонду установи та вплине на подальший розвиток театру.

Раніше ЗМІСТ писав, що на практиці присвоєння театру статусу національного призведе до збільшення надбавок до зарплатні артистів та дозволить розширити штат театру, зокрема запросити на роботу більше акторів і сформувати повноцінний склад хору та оркестру.

Нагадаємо, 3 грудня Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко приїхав до Полтави Він взяв участь у засіданні Національного круглого столу з актуальних питань у галузі мистецтва та відвідав Полтавський театр імені М.В. Гоголя. Більше можете дізнатися тут.

Loading...