ТОВ «Старнайт» оскаржує рішення про демонтаж прибудови до екс-кінотеатру Котляревського

Автор: Вікторія Баберя, 12 листопада, 17:38

Фото: ТОВ «Старнайт» оскаржує рішення про демонтаж прибудови до екс-кінотеатру Котляревського


6 листопада ТОВ «Старнайт» звернулося до Полтавського окружного адмінсуду з вимогою скасувати рішення сесії міськради.

Як стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, «Старнайт» позивається до Полтавської міськради, Інспекції з контролю за благоустроєм та вимагає наступне:

  • визнати протиправним та скасувати рішення Полтавської міської ради від 19 жовтня 2018 року «Про анулювання дії паспорту прив'язки тимчасової споруди по вул. Соборності, 31»;
  • визнати протиправним та скасувати припис Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста без номера та дати щодо демонтажу малої архітектурної форми за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 31.

«Я думаю, позиція моя зрозуміла, а все інше – будемо розбиратися далі. Ми не згодні з рішенням міської ради про ануляцію паспорту прив’язки. На це й подаємо в суд, адже це рішення – незаконне», – прокоментував ЗМІСТу Олександр Калуцький, один з власників ТОВ «Старнайт».

Представниця позивача Галина Марченко також подавала заяву про забезпечення позову. У ній йшлося про призупинення дії рішення міськради від 19 жовтня 2018 року «Про анулювання дії паспорту прив'язки тимчасової споруди по вул. Соборності, 31» та дії припису Інспекції по контролю за благоустроєм. Проте суддя Світлана Сич відмовила у її задоволенні.

Крім того, Олександр Калуцький знову наголосив, що припис інспекції по благоустрою не отримував.

Проте, як повідомлялося раніше, інспекція вручила ТОВ «Старнайт» припис на демонтаж незаконної добудови до пам’ятки національного значення Будинку дворянського зібрання. Згідно з ним власник має до 23 листопада за власний рахунок демонтувати тимчасову споруду та привести зазначену територію до попереднього стану.

У разі, якщо власник самостійно не виконає вимогу припису, то прибудову демонтує інспекція, а з ТОВ «Старнайт» будуть розірвані усі договори на оренду приміщень у цій будівлі.

 

Опублікована: 12 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація