Тренінг у межах українсько-канадського проекту розпочався на Полтавщині

Автор: Анна Аксюк, 14 червня, 09:08

Фото: Тренінг у межах українсько-канадського проекту розпочався на Полтавщині (фото Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА)


У четвер, 13 червня, стартував тренінг із питання формування стратегічної екологічної оцінки для стратегії регіонального розвитку області, який триватиме два дні.

Як повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА, захід проходить у межах українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

Він створений для представників регіону з питання формування стратегічної екологічної оцінки для стратегії регіонального розвитку області. Упродовж двох днів учасники вивчатимуть законодавчі засади СЕО (стратегічна екологічна оцінка).

Серед питань, які мають вивчити учасники,  – моніторинг наслідків виконання державних документів державного планування для довкілля, зокрема для здоров’я населення, вивчення досвіду впровадження СЕО в інших регіонах. 

Головний експерт українсько-канадського проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін розповів, що у них у нас є 16 міст-партнерів, де вони мають три основні напрямки роботи.

Серед них – запровадження відкритого інструменту демократичного врядування, підтримка розвитку малого і середнього бізнесу, надання фінансової допомоги з реалізації проектів, спрямованих на розвиток міст та сприяння децентралізації.

Консультанти проекту ПРОМІС допомагають розібратись з цими питаннями.

Довідка

Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) реалізує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади. Проект тривалий час є надійним партнером Полтавської ОДА. Його діяльність спрямована на зміцнення муніципального сектору, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку. Учасники проекту – міста Полтава, Кременчук, Горішні Плавні та Миргород.

Опублікована: 14 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація