Три тижні без світла: полтавці вдруге перекрили вулицю

Автор: Аліса Куценко, 18 квітня, 10:37

Фото: Полтавці вдруге перекрили вулицю Небесної Сотні


Жителі будинку №79а та кількох будинків поряд запевняють, що сплачували рахунки за електроенергію, і вимагають повернути їм світло.

У середу, 17 квітня, вони вдруге перекрили проїжджу частину вулиці Небесної Сотні. Дорослі й діти ходили по зебрі з плакатами «Світла співчуття поваги», заблокувавши рух громадського транспорту та автівок.

Полтавці вдруге перекрили вулицю Небесної Сотні

Як писало видання «Коло», вперше вони перекрили проїжджу частину вулиці у вівторок, 16 квітня. Вчора жителі вийшли на вулицю вдруге, адже впевнені, що їхні вимоги ігнорують – як міська влада, що обіцяли протягнути лінію, так і «Полтаваобленерго», куди вони роками платили за електроенергію.

Як розповів ЗМІСТу житель будинку №79а В’ячеслав Перебийніс, відключення електроенергії відбулося 26 березня. Його будинок і кілька будинків поряд були підключені до заводу «Полтавського комбінату хлібопродуктів»:

«Ми все їм платили. І тут в один момент нам виключають світло! Усі платіжки в нас є. Ми звернулися в обленерго. Там сказали, що на заводі є заборгованість, і хоча ми все платили, нам не хочуть нічого підключати».

За словами чоловіка, керівництво міста не може нічого зробити. Платіжки за електроенергію теж не приходили.

Полтавці вдруге перекрили вулицю Небесної Сотні

На двох протестах вони не зупиняться:

«Будемо повторювати, перекривати знову. Ще більше підключатимемо людей».

Полтавці вдруге перекрили вулицю Небесної Сотні

Начальник відділу оперативного реагування УЖКГ Сергій Зубань розповів, що на наступну сесію міськради винесуть проект рішення щодо виконання робіт по проектуванню і встановленню окремої лінії електропостачання на всі будинки. Мешканці повинні будуть тільки придбати лічильники:

«Ми постійно обговорюємо цю ситуацію і з обленерго, і “ЖЕО-2”. Працівники останнього розповідають, що приходили робити ніші для лічильників, що мають придбати самі мешканці, але їм чинили опір – можливо, це стосується мешканців першого під’їзду».

Він закликає звернутися до обленерго або відділу оперативного реагування, щоб уточнити, які необхідно купити лічильники, і дати доступ працівникам «ЖЕО-2» до всіх під’їздів.

UPD: Сергій Зубань повідомив, що сьогодні, 18 квітня, директор «ЖЕО-2» Олександр Ландар і жителі будинку №79а провели переговори щодо встановлення лічильників.  

Опублікована: 18 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація