Тридцять п’ять полтавців задекларували дохід більше мільйона гривень

Автор: Віталій Крицький, 12 квітня, 12:01

Фото: Тридцять п’ять полтавців задекларували дохід більше мільйона гривень (Джерело - i.ytimg.com)


Згідно з даними ДФС у Полтавській області, станом на 10 квітня полтавці задекларували майже 240 мільйонів гривень доходів, отриманих у 2018 році.

Також у ДФС повідомляють, що 35 жителів Полтави задекларували дохід більше одного мільйона гривень. Від полтавських мільйонерів бюджет отримає понад 3 млн. грн податку на доходи фізичних осіб і 305 тис. грн військового збору.

Для порівняння, загалом по Україні 2 тисячі 67 громадян задекларували доходи у сумі понад один мільйон гривень.

Загалом впродовж 2019 року свої статки вже показали 980 полтавців. 414 декларантів звернулися до міської ДФС з метою отримання податкової знижки, а 566 містян подали обов’язкові декларації на суму 184,6 млн. грн. Із них до бюджету вони мають сплатити 5,4 млн. грн податку на доходи фізичних осіб та майже мільйон гривень військового збору.

Більшість декларантів (а саме 111 осіб) заявили про дохід, отриманий як подарунок або спадщину. Дохід від здачі в оренду нерухомого майна показали 63 громадянина, від продажу нерухомого майна – 37. Фінансові надходження з-за кордону задекларували 13 полтавців, інвестиційний прибуток отримали 4 полтавці.

По Україні найбільші суми доходів задекларували кияни (6,7 млрд грн), а також жителі Дніпропетровської (2,8 млрд грн), Харківської, Київської та Львівської (по 1,3 млрд грн) областей.

Нагадаємо, ЗМІСТ розповідав, у якій сфері найбільше заробляють на Полтавщині.

Зазначимо, що на кінець 2018 – початок2019 року середня зарплата на Полтавщині становила 10 тисяч гривень. Порівняно з груднем минулого року розмір середньої номінальної заробітної плати зменшився на 11,9%.

Опублікована: 12 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація