s7LmEVf5eYglohsS

Сьогодні, 7 травня, у двох парках у центрі міста висадили 30 сакур. Висаджувало саджанці КП «Декоративні культури». Проте, дерева є подарунком місту від представників японського посольства.

Як повідомляє секретар міської ради Оксана Деркач, минулий рік був роком Японії в Україні, цьогорічне висаджування традиційних японських дерев у Полтаві є ініціативою Посольства Японії.

«Ми цим не займаємося, це ініціатива Посольства. Ми сьогодні лише посадимо, а вже офіційна презентація буде приблизно  через тиждень. Приїдуть японці і все розкажуть, я не бачу ніякої проблеми в тому, щоб висадити дерева вже сьогодні, адже їх надіслали поштою і вони просто можуть загинути, якщо чекати ще тиждень», ‒ говорить Оксана Деркач.

Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач

Зі слів посадовиці, протягом кількох місяців відбувалося листування із представниками Посольства Японії в Україні, вони запропонували подарувати місту саджанці. Тривалий час узгоджувалося і питання висадження дерев, оскільки вони мають стати окрасою міста та потребують достатнього сонячного освітлення. Вирішили посадити їх у двох парках у центрі міста, більшу частину у Сонячному парку та кілька саджанців біля Соборного майдану.

Лист від представництва Посольства Японії до Полтавської міської ради

Тож, сьогодні висадили 30 саджанців – 25 у Сонячному парку та ще 5 у парку біля Соборного майдану. Висадили дерева так, щоб утворювалася алея.

До Полтави привезли сакури від представників посольства Японії в україні

Заквітнуть сакури, ймовірно, вже наступного року. А приблизно через тиждень до Полтави має прибути делегація представників Посольства Японії і тоді відбудеться офіційна презентації створеної алеї.

У Полтаві висадили 30 японських сакур

Фото Олега Журавльова

Loading...