З 28 червня по 10 липня 2021 року у Лондоні проходитиме найстаріший двотижневий турнір з великого тенісу. Це третій турнір Великого Шолому і єдиний, що проводиться на кортах з трав’яним покриттям.

Вже відомий перелік тенісисток, які візьмуть участь у Вімблдонському турнірі. У парному розряді змагань виступлять три представниці України.  

На турнір разом з Надією Кіченок заявилася румунка Ралука Олару, з Мартою Костюк - латвійка Олена Остапенко, а разом з Людмилою Кіченок зіграє японка Макото Ніном. Про це повідомляється на сайті «Великий теніс України».     

З першої 20-ки одиночного рейтингу WTA в парному турнірі планують зіграти Ешлі Барті (з Дженніфер Брейді), Елізе Мертенс (з Сє Шувей), Софія Кенін (з Беліндою Бенчіч) і Кікі Бертенс (з Леслі Паттінамой Керхе).

Як повідомляє спортивне видання Всепроспорт, Марта Костюк зіграє також в одиночному розряді турніру. В основну сітку, крім киянки, потрапили ще дві українські спортсменки - Еліна Світоліна і Даяна Ястремська.

До альтернативному списку потрапила Катерина Козлова. У кваліфікації основи зіграють три українські тенісистки - Ангеліна Калініна, Катаріна Завацька і Леся Цуренко.

Loading...