У центрі міста знову демонтують незаконні вивіски (ФОТО)

Автор: Каріна Тютюнник, 22 лютого, 11:27

Фото: У Полтаві демонтують незаконну вивіску магазину Prostor


Працівники КП «Полтава-сервіс» та інспекції з контролю за благоустроєм знову проводять демонтаж нелегальних кострукцій у центрі міста. Цього разу без вивіски залишився магазин косметики і парфумерії по вул. Небесної Сотні.

Як розповідає заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько, організація розмістила вивіску магазину самовільно, без дозвільних документів, що є порушенням законодавства:  

«Сьогодні на території міста відбудеться черговий демонтаж вивісок, які незаконно розміщені на магазинах. Один з них, Prostor, який не звернувся на сьогоднішній день у «Полтава-сервіс» за оформленням відповідних документів».

На встановлення легальної вивіски, яка б відповідала нормам, в організації був майже рік, упродовж якого Інспекція попереджала магазин про незаконність встановлення і складала приписи про усунення порушень. Однак Prostor ігнорував всі повідомлення, тому рішення про демонтаж було ухвалене комісією з розміщення тимчасових споруд.

Демонтаж незаконної вивіски

Демонтування вивіски магазину

«Вивіски на зберігання будуть направлені до КАТП 1628. Якщо власник упродовж півроку звернеться, щоб забрати, то повинен буде компенсувати витрати на демонтаж та зберігання і зможе забрати цю вивіску. Кошти підуть до міського бюджету», – говорить Руслан Редько.

Якщо ж упродовж визначеного терміну власник не виявляє такого бажання, то вивіску реалізують і затрати з міського бюджету компенсуються таким чином.

Демонтаж вивісок магазину

Як повідомив начальник відділу зовнішньої реклами КП «Полтава-сервіс» Віталій Солоний, демонтована вивіска не лише нелегальним встановленням порушує чинні норми законодавства:

«Згідно з постановою Кабінету Міністрів №2067 від 2003 року, вивіска не повинна перевищувати трьох квадратних метрів, тобто оця вся конструкція має вкладатися у відповідний розмір. Дана вивіска знаходиться поза межами вимог і вимоги ці не дотримані».

Однак, знімають не лише вивіску, а й банери, які повністю закривають вікна.

«Є настанова Управління архітектури, яка затверджена рішенням сесії Полтавської міської ради. Згідно з нею, забороняється закривати вікна, вітрини, міжвіконні прорізи прозорими плівками більш, ніж на 50%, а глухими банерами по зовнішній стороні фасаду взагалі забороняється», – зазначає інспектор КП «Полтава-сервіс» Оксана Новицька.

З будівлі зняли рекламні банери

З магазину по вул. Небесної Сотні знімають вивіски

Тож, за словами Віталія Солоного, йдеться вже про порушення норм трудового законодавства. Адже вікон фактично у магазині немає, тому порушуються норми освітлення і вентиляції приміщення.

Крім цього магазину, сьогодні заплановано демонтувати ще дві незаконні вивіски по вул. 23 Вересня і вул. Великотирнівська.

Зазначимо, що це не перша демонтована вивіска для мережі Prostor, близько місяця тому зняли вивіску з магазину, розташованого по вул. Європейська.

Опублікована: 22 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація