У центрі Полтави демонтують рекламні вивіски

Автор: Наталія Норіцина, 22 грудня, 16:16

Фото: У Полтаві демонтують незаконні вивіски


Сьогодні зранку працівники КП «Полтава-сервіс» та інспекції з контролю за благоустроєм знімають незаконні вивіски з магазина та аптеки по вулиці Європейській. Представники підприємців стверджують, що жодних попереджень з цього приводу не отримували.

Під демонтаж потрапили дві вивіски – на магазині Prostor та на «Мега аптеці». Інспектор зовнішньої реклами КП «Полтава-сервіс» Віталій Соломін розповідає, що ці рекламні конструкції були встановлені самовільно, а тому їх потрібно зняти. На це в комунального підприємства є законні підстави та відповідні документи.

«Є рішення комісії з тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Комісійно вирішено доручити КП «Полтава-сервіс» повідомити і разом з інспекцією по контролю  та благоустрою провести демонтаж самовільно встановлених спеціальних конструкцій згідно правил благоустрою», – наголошує Віталій Соломін.

Віталій Солоний демонструє документи на демонтаж

Присутні на місці працівники КП «Полтава-сервіс» стверджують, що неодноразово попереджали власників вивісок про те, що необхідно отримати дозвіл на їх розміщення, інакше ті будуть демонтовані. Навіть демонструють копії  відповідних листів. Але підприємці на попередження не реагували.

«За півтора роки ми заморилися попереджати. Ми щодня їздимо фотографуємо це. Витрачаються час і ресурси, кошти підприємства. Попереджали разів п’ять чи шість: приведіть у порядок. Реакції немає», – пояснює директор КП «Полтава-сервіс» Олександр Нос.

Самих власників рекламних вивісок на місці події не було. А представники підприємців говорять, що жодних листів не отримували і не обізнані з ситуацією.

Обидві вивіски після зняття з фасадів відвезуть до «Полтава-сервіс», а їхні власники отримають рахунки за примусовий демонтаж і зберігання. Вони перебуватимуть на комунальному підприємстві, поки власники не отримають дозволу на їх встановлення. Якщо ж такого документа в підприємців не буде, вони також можуть забрати вивіску, але не мають права їх знову встановити.

Опублікована: 22 грудня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація