У центрі Полтави до річниці подій в Арці показали фільм

Автор: Євгенія Каблучка, 7 квітня, 09:34

Фото: Полтавцям показали фільм, у якому згадали події щодо забудови арки (Джерело - Уніан)


Журналісти створили кінострічку, у якій згадали хронологію подій щодо забудови арки у будинку за адресою Соборності, 27. Фільм показали на річницю подій у тій же арці, через яку 5 квітня 2017 року розгорнулася боротьба.

5 квітня у центрі Полтави показали короткометражну кінострічку про події «мирної» акції проти забудови арки за адресою вулиця Соборності, 27. Створили фільм журналісти «Громадського телебачення. Полтава».

Нагадаймо, 5 квітня 2017 року біля арки зібралися полтавці. Люди прийшли, аби висловити своє невдоволення: прохід у житловому будинку заварили металевими листами. Та скоро мирна акція переросла у фізичне протистояння, яке закінчилося пораненнями двох полтавців.

Саме про ці події, а також про те, що стало передумовою, розповіли журналісти у власному фільмі. Разом з кількома десятками полтавців кінострічку переглянула й Ольга Матвієнко, журналістка полтавського видання «Коло».

«Навіть через рік не віриться, що це відбулося у центрі мирного міста. І досі дивно, що в 2017-му році, після усього, що відбулося на Майдані, хтось може використовувати такі ж методи боротьби з громадою, з протестами, отак просто не чути або нехтувати думкою людей»,  – поділилася Ольга.

Також журналістка зазначила, що було б добре, аби залишалася не тільки пам’ять, не тільки створювали ось такі фільми, а й був наслідок більш суттєвий – зміни в головах людей, зміни в судовій системі, зміни в спілкуванні чиновників з громадою, що їх обирає.

«А стрічка мені сподобалась, звичайно. Колеги молодці, висвітлені усі сторони, хоча мені було дуже смішно слухати коментарі «другої» сторони, тобто «скорпіонівців», –  підсумувала Ольга.

Опублікована: 7 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація