У центрі Полтави обвалюється фасад гімназії (ФОТО)

Автор: Каріна Тютюнник, 12 червня, 16:01

Фото: Фасад полтавської гімназії руйнується після ремонту


Фасад полтавської гімназії №6, що по вул. В’ячеслава Чорновола, 3, розсипається за два роки після капремонту. З'ясувалося, що роботами у 2016 році займалася та ж фірма, що недоробила підземні переходи Полтави.  

У редакцію ЗМІСТу звернулися занепокоєні батьки учнів цього навчального закладу. Як розповідає мама першокласниці Людмила Шевченко, те, що частина фасаду гімназії обсипалася, побачили нещодавно:

«Буквально на цих вихідних, у суботу мій чоловік проходив повз школу і бачив, як обвалилася ця штукатурка. Вона розміром навіть не просто з цеглину, вона розміром з чотири-п’ять цеглин».

Фасад полтавської гімназії №6

Причому, фасад закладу капітально ремонтували лише два роки тому, у 2016-му. За словами полтавки, після проведення ремонту, у 2017 році школа надсилала до міської ради листа зі скаргою щодо неякісної роботи підрядника. Тоді організація вже виправляла недоліки. Зараз же штукатурка, судячи зі стану, може у будь-який момент обвалитися на голови дітей, що зараз перебувають у літньому таборі на території гімназії. 

«Цим входом, насправді, ніхто не користується, але зараз діти в літньому таборі і вони бігають скрізь. У мене дитина кілька днів тому з друзями гралися на цих сходинках, стрибали, бігали. Я собі уявляю, яке це жахіття, якщо отак діти граються і їм на голову падає ця штукатурка», – говорить Людмила Шевченко.

Фасад полтавської гімназії №6 обвалюється

Будівля полтавської гімназії №6

Батьки хочуть зрозуміти, хто буде нести відповідальність за виконання такого ремонту та хто контролював його проведення.

Ми ж зі свого боку дізналися, що капремонт фасаду і покрівлі гімназії проводило ТОВ «Техно Холдинг» – фірма, яка у 2017 році недоробила підземні переходи Полтави.

За виконання робіт підряднику, згідно з E-data, Управління капбудівництва міськвиконкому заплатило 1 млн 294 тис. 71 грн трьома платежами.

Платежі за ремонт фасаду

Технічний нагляд, згідно з рахунками, виконувало саме ж Управління капбудівництва. На це виділили 42 тис. 814 грн.

Наразі очікуємо коментар від представників УКБ. В Управлінні освіти міськвиконкому ситуацію не коментують, посилаючись на те, що вони не були замовниками ремонту.

Нагадаємо, Управління освіти нещодавно уклало угоди на ремонт фасадів трьох полтавських шкіл. На роботи витратять близько 4 мільйонів гривень.

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 12 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація