ogKzNdMDfz2ZfLQT

У рамках проекту «Лабораторія супергероїв» благодійного фонду «Карітас Полтава», у дитячій міській клінічній лікарні на Леваді організовують нову акцію. Добра ініціатива «Куточок для книги» має на меті полегшити дітям період лікування на стаціонарі. Адже час, проведений в лікарні, зазвичай не надто веселий, тож є багато вільного часу, щоб читати казки та вірити в чудо: «Говорять, […]

У рамках проекту «Лабораторія супергероїв» благодійного фонду «Карітас Полтава», у дитячій міській клінічній лікарні на Леваді організовують нову акцію.

Добра ініціатива «Куточок для книги» має на меті полегшити дітям період лікування на стаціонарі. Адже час, проведений в лікарні, зазвичай не надто веселий, тож є багато вільного часу, щоб читати казки та вірити в чудо:

«Говорять, що діти, яким читали в дитинстві казки, досягають більшого успіху в житті. А нашим супергероям у дитячій лікарні потрібна шалена доза корисної інформації та дивовижних історій», – йдеться на сторінці БФ «Карітас» у Facebook.

Нові книжки з’являться у книжкових куточках лікарні для того, щоб маленькі полтавці читати та пізнавали нове. Реалізувати акцію БФ «Карітас» планує завдяки партнерам із видавництва «Ранок».

«Я вірю в те, що книга – це найкращий подарунок! Вирішувати питання молоді, яка не читає зовсім, варто не новими точками Wi-Fi, а розширеним доступом до якісної літератури із вражаючими ілюстраціями. Завдяки нашому партнеру саме такі книги з’являться в лікарні. Команда Карітас продовжує поширювати добро, адже ми прагнемо зробити Полтаву найдобрішим містом України!», – розповіла Оксана Лашенкова, представниця фонду.

Нагадаємо, аби змінити ставлення дітей до процесу лікування та реабілітації, стіни медзакладу розфарбували. ЗМІСТ  раніше показував, як тривав процес створення «Лабораторії супергероїв» на стінах дитячої лікарні.

Книжкова акція для дітей

Loading...