Фото зі сторінки Миколи Різника у ФБ

Сезон ремонту доріг відкрили в селищі Опішня та на інших автошляхах громади.

Про це повідомляє голова Опішнянської об‘єднаної територіальної громади Микола Різник:

«Хтось садити картоплю, а хтось – ремонтувати дороги. Дороги, а точніше їх поганий стан, одне із болючих питань, мабуть, для кожної громади. Намагаємося привести їх до ладу, бо розуміємо, що без інфраструктури ніякий інвестор не захоче заходити у громаду та залишати у нас кошти».

Він, також, відзначає, що розпочали поточний ремонт по вулиці Соборній в Опішні, а в напрямку Попівка-Батьки уже відремонтували відрізок, який зробили у межах співпраці з Агентством місцевих доріг. Наразі на цій ділянці проводять облаштування узбіч. Фінансування цього автошляху здійснили на умовах 50/50 зі сторони Агентства місцевих доріг та Опішнянської територіальної громади.

Микола Різник відзначає, що доріг, які потребують першочергового ремонту – чимало, тому будуть намагатися зробити якомога більше проблемних ділянок.

Поточний ремонт автошляхів громади вже проведемо по вулиці Нафтовиків, Незалежності, Соборна та Свято-Михайлівська в Опішні, а також на вулицях Молодіжній у Батьках, Соборній у Малих Будищах, Дружби у Глинську та у Човно-Федорівці.

На черзі – капітальний ремонт вулиці Незалежності та Перемоги, який планують провести у другому півріччі, якщо ситуація з коронавірусом та карантинними обмеженнями критично не вплинуть на наповнення бюджету у громаді.

Loading...