Олександр Шамота

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота пише, що рішення про введення жорсткого карантину ухвалять наприкінці грудня, а цього місяця локдаун не запроваджуватимуть.

Про це він повідомив 4 грудня у власному телеграм-каналі.

Це означає, що уряд прислухається до рекомендації Міністерства охорони здоров’я вводити локдаун на початку січня і наразі це найімовірніша дата.

На нарадах міські голови та Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорюють із питання протидії коронавірусу та їхні поради щодо посилення карантинних обмежень. Також міські голови розповідають про ситуацію в містах та результативність карантинних обмежень.

Раніше Олександр Шамота негативно висловлювався проти карантину «вихідного дня». У жовтні він говорив, що що посилення карантину є необгрунтованим і нашкодять економіці Полтави. На його думку, попередній жорсткий карантин  привів до масового звільнення людей і втрат до бюджету, чого не можна знову допустити. На думку Олександра Шамоти, попри ріст захворюваності у Полтаві, міська влада має дати людям можливість далі продовжувати працювати, адже якщо місто знову «закриють», то містяни масово лишаться роботи.

Наразі на Полтавщині місцева влада не висловлювалася проти можливості введення локдауну, тому вірогідність того, що посилення обмежень ігноруватимуть мінімальна. Що відомо про локдаун, який пропонують запровадити на Полтавщині розповідаємо тут.

Локдаун точно вводитимуть, але ще визначаються з датами. Наразі Полтавщина готується до посилення карантинних обмежень. Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін розповів, що поки ніхто точно не знає якими саме будуть обмеження та умови локдауну. Про введення локдауну уряд має попередити за тиждень до цього.

Loading...