У Макухівці відкриють міні-електростанцію

Автор: Анастасія Добряк, 10 січня, 18:12

Фото: У Макухівці відкриють міні-електростанцію (Джерело - www.iresiduo.com)


У понеділок, 14 січня, на міському полігоні відходів з’явиться «зелена» електростанція, що вироблятиме енергію зі звалищного газу.

Про це повідомили у facebook незалежне об'єднання експертів та екологічних активістів «Еколтава» у четвер, 10 січня. Передбачається, що завдяки цьому об’єкту природний газ для виробництва електроенергії буде замінений на альтернативні джерела.

Таким чином ресурс, що буде виготовлятися, здешевить електрику для частини регіону, а також зменшить кількість шкідливих викидів біогазу. У свою чергу, дегазація на міському полігоні викидів зменшить ризики пожежі до мінімальних.

Потужність установки – 600 кВт/год. Це дозволить генерувати об’єм енергії, який заміщуватиме близько 2 млн м3 природнього газу на рік.

Будівництвом і експлуатацією електростанції займається українська компанія «Кліар Енерджі». Першим великим проектом на їх рахунку стала теплоелектростанція в Чернігівський області. Станція була відкрита у 2016 році і працює на біомасі. Електричну енергію зі звалищного полігону на станціях «Кліар Енерджі» виробляють за допомогою австрійського обладнання.

Активісти повідомляють, що створення такої електростанції є кроком на шляху до енергонезалежності України і вагомим внеском для виправленням екологічної ситуації у регіоні.

Відкриття об’єкту відбудеться у районі села Макухівка, на полігоні ТВП (твердих побутових відходів) о 13.00.

Опублікована: 10 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація