У Мінсоцполітики повідомили дату видачі монетизованих субсидій

Автор: Анна Аксюк, 20 лютого, 08:43

Фото: У Мінсоцполітики повідомили дату видачі монетизованих субсидій (Джерело - vchasnoua.com)


Уже в березні пенсіонери отримають разом з пенсією допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року. Усі решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні «Ощадбанку».

Про це повідомляють на офіційному веб-порталі Міністерства соціальної політики України.

Кошти можна отримати за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.

У Мінсоцполітики звертають увагу на те, що таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Відтак, після отримання субсидії готівкою громадяни мають самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду та електроенергію. А кошти, які залишаться після оплати комуналки, можна використати на свій розсуд.

Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Але якщо станом на травень 2019 року в домогосподарства буде прострочена заборгованість понад місяць за послуги більш ніж на 340 гривень, то субсидію на новий період 2019-2020рр не призначатимуть.

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Тому усім отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати заяву і декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією у 2019 році вперше.

У Мінсоцполітики повідомили дату видачі монетизованих субсидій

Опублікована: 20 лютого 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація