Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – 5.ua

У Лубнах не планують призупиняти перевезення пасажирів чи збільшувати плату за проїзд.

Про це повідомив місцевий перевізник Олександр Тараненко виданню «Реальні Лубни».

За його словами, через тотальну відсутність бензину та дизпалива в Лубнах рух транспорту, який використовує цей вид пального, призупинено. Проте переважна більшість автопарку перевізників використовує автогаз. Тому громадський транспорт у місті працює. 

Щодо підвищення тарифів Тараненко каже, що станом на 13 травня жодних пропозицій з приводу необхідності підняття тарифів на проїзд перевізники, що працюють у Лубнах, не готували:

«Всі розуміють – ціни треба піднімати. Поки ця тема на території Лубен навіть не обговорювалася. Ми всі розуміємо, яке обурення це викличе. Хоча якщо така хвиля піде по всій країні, ми також будемо змушені поставити питання про зростання вартості проїзду. Поки тримаємось. Але ситуація дійсно складна».

З 13 травня через нестачу палива і його вартість у Полтаві працюють тільки комунальні тролейбуси, а приватні маршрутки не здійснюють рейси. 

Голова Асоціації перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко повідомив, що нині економічно обґрунтованим тарифом для перевезень у громадському транспорті Полтави є 25 грн, а проїзд за 15 грн компенсує тільки витрати на пальне. 

Влада Полтави каже, що вартість проїзду в громадському транспорті міста не підвищуватимуть до такого рівня. 

Нагадаємо, що в Полтаві погрожували водієві маршрутки, який вийшов на рейс 14 травня. 

Loading...