Фото – artemgaz.dn.ua

Щоб приєднатися до газорозподільних мереж потрібно визначити тип приєднання та пройти необхідну процедуру.

За інформацією прес-служби АТ «Полтавагаз», визначено два типи приєднання до газових мереж – стандартне приєднання та нестандартне приєднання, відповідно до розділу V Кодексу ГРМ.

Щоб скористатись послугами будь якого приєднання, необхідно звернутися до газового господарства за місцем проживання.

Зазначають, що послуга «стандартне приєднання» доступна, якщо об’єкт знаходиться у газифікованій місцевості, його потужність не перевищує 16 м куб газу на годину, а відстань від точки приєднання до межі земельної ділянки не більше 10 метрів для міста і 25 метрів для сільської місцевості.

Щоб отримати послугу зі стандартного приєднання потрібно здійснити наступне:

  • написати власноруч заяву;
  • заповнити опитувальний лист;
  • надати документи, що підтверджують право власності чи право користування на об’єкт;
  • підписати договір на приєднання до газових мереж.

Замовник отримує договір на приєднання, технічні умови приєднання та відповідні рахунки на оплату послуг у випадку відсутності зауважень, протягом десяти робочих днів з дня реєстрації заяви (або дати усунення зауважень).

Приєднання об’єкта замовника до газорозподільної мережі відбувається протягом тримісячного терміну з дати оплати вартості цих послуг. За домовленістю сторін може бути визначений більший або менший строк виконання зазначених заходів.

З 1 січня 2021 року Постановою НКРЕКП від 16.12.2020 р. № 2488 затверджені ставки плати за стандартне приєднання до газових мереж у Полтавській області. Суми варіюються залежно від типорозміру лічильника та типу місцевості. В залежності від цих факторів оплата такої пслуги складе від 12 до 19 тис.грн.

Loading...