У полтавця знайшли 2 пухлини головного мозку – терміново потрібна допомога

Автор: Юлія Шинкар, 30 липня, 16:24

Фото: Вадим Петренко потребує допомоги


Вадим Петренко знаходиться в Києві. Оскільки у чоловіка 2 пухлини, швидше за все буде і 2 операції. Після, можливо, Петренку потрібна буде хімієтерапія.

Про це сьогодні, 30 липня, на своїй особистій фб-сторінці повідомила донька чоловіка Аліна Петренко:

«У мого тата, Вадима Петренка, виявили 2 пухлини головного мозку. Висновок після МРТ з контрастом: внутрішньомозкове кістозно-солідне об’ємне утворення лівої потиличної долі з перифокальним набряком з вторинним ураженням лівої скроневої долі (вірогідно гліобластома)».

Все це вимагає значних витрат. За 2 операції попередня сума близько 150 тис. грн.

 Діагноз лікарів Вадиму Петренку

Як пише Аліна Петренко, її батько більшу частину життя присвятив армії – майор, командир автомобільної роти, викладач. У 2005 році він пішов на пенсію і з часом почав свою справу – переобладнання автобусів та автотюнінг.

Влітку 2018 чоловік вирушив в АТО. Звільнився за станом здоров'я наприкінці 2019 року.

У квітні 2020 року стався перший напад – втрата пам'яті, дезорієнтація, сплутана мова. У Полтаві сім’ю тоді запевнили, що пухлина одна, вона не викликає побоювання і не потребує термінового оперативного втручання. Повторне МРТ призначили на 28 липня (через 3 місяці).

Але Віктор Петренко не встиг його зробити. У понеділок, 20 липня, у важкому стані його доставили у 1 міську клінічну лікарню. Зараз він знаходиться в Києві потребує терміново операції.

«Усі, хто знайомий з моїм батьком, знають, що він неймовірно добра людина. Нікому не відмовляв у допомозі, як би важко не було самому. Під час служби, після клопотання і рапорту курсантів, яких навчав тато, йому вручили медаль ім. Богдана Хмельницького. Як донька, я ним дуже пишаюся, дуже люблю і не хочу його втрачати», – пише Аліна Петренко.

Допомогти можна: карта ПриватБанк: 5168 7425 0022 3825 – на ім'я Петренко Владислава Вадимовича (син).

Опублікована: 30 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація