У Полтаві бебі-бокси радують, але не всіх

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 8 листопада, 17:55

Фото: Пакунок малюка (Джерело - www.t.ks.ua)


«Пакунок малюка» – допомога від держави для батьків новонародженого. Вже з вересня цього року кожна мама мала отримати такий подарунок при виписці.

У Полтавській центральній районній клінічній лікарні запевняють відразу – боксів вистачає на всіх і проблем з поставками немає. Хоча у вересні їх було замало, нині ж пакунків достатньо у всіх пологових. Але, як зізнався головний лікар ЦРКЛ Олег Мехедько, – справа з бебі-боксами не для медиків:

 «Я усіма руками «ЗА» за такі подарунки для молодих мам. В бебі-боксах дійсно є все необхідне на перший час, і я радий, що є така державна допомога. Але якщо дивитись з того боку, що ми їздимо їх забираємо, проводимо звітність щодо їх видачі можу сказати одне. Це справа не для медиків, тут скоріше цим мають займатись соціальні служби чи міські, сільські ради...».

Дізнатися більше вирішили в акушерському відділі лікарні. Там нам розповіли, що пакунків вистачає на всіх, і можливість, що хтось поїде додому без нього відразу заперечують. На прохання продемонструвати, що знаходиться всередині величезної кольорової коробки – отримали відмову. Адже за правилами, пакунок відкривають лише при виписці мами, з метою звірити чи нічого не зникло. Старша акушерка Віта Лук'яненко розповіла, що поки що такої ситуації не було, і всі пакунки на 100% заповнені. Також, під час виписки у лікарні заповнюють акт приймання-передачі одноразової допомоги.

Бебі-бокси в Полтаві

«Цей акт йде у двох екземплярах, один, після заповнення залишаємо в лікарні, інший віддаємо на руки. У акті перераховується усе, що є у пакунку. Усього 30 одиниць. І звичайно, це йде як затвердження, що мама отримала бебі-бокс» – розповідає Віта Лук'яненко.

Розповідають також, що ще не всі мами звикли до того, що при народженні малюка отримають таку допомогу від держави. Багато хто, вже придбав усі необхідні речі, ще під час вагітності. А от декому навпаки такий бебі-бокс слугує подарунком, який забезпечить усім необхідним в перші місяці життя. Також, наголошують в лікарні, бокси дають малюкам, а не мамам. Відтак, пакунок отримає кожен малюк. Якщо дві дитини – значить і два бебі бокси.

При отриманні бебі-боксів

Що входить до пакунку малюка можна побачити тут.

Опублікована: 8 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація