У Полтаві демонтували незаконно встановлений МАФ на Алмазному (ФОТО)

Автор: Вікторія Баберя, 21 березня, 11:32

Фото: У Полтаві демонтували кіоск на Алмазному


Інспекція по контролю за благоустроєм здійснила демонтаж кіоску «Квіти» по вулиці 23 вересня в четвер, 21 березня.

Антон Тонконог, начальник Інспекції прокоментував, що власнику раніше приписи вручали, але він на них не відреагував. Тож працівники служби зайнялися демонтажем:

«Ми проводимо демонтаж самовільно встановленого кіоску, який тут розташований більше 4-х років. Неодноразові приписи та вимоги від Інспекції власник ігнорував. Тому комісія по тимчасовим спорудам ухвалила рішення про демонтаж споруди з території міста».

Кіоск на Алмазному

Антон Тонконог

Власник МАФу Микола Непорада, повідомив, що намагався узаконити свій кіоск, але не зміг, тому погодився демонтувати. Він заплатив за послуги техніки, яку комунальники орендували для здійснення робіт. Надалі зберігати споруду він буде в себе, адже має на це право.

«Кіоск стоїть вже вісім років. Спершу він розташовувався на Шевченка, я його потім перемістив та облагородив. Та потім мені сказали, що в мене неготові документи на споруду. Я звертався, хотів узаконити, але мені сказали, що тут збираються щось будувати. Все ж я повторно подав документи на повторне встановлення, але не вийшло. Тому все згідно з законом», – пояснив Микола Непорада.

Власник кіоску Микола Непорада

Також сьогодні був запланований демонтаж кіоску по Європейській, 106. Але власник, отримавши повідомлення від Інспекції, демонтував власними силами у ніч на 21 березня.

Щодо демонтажу подальших об'єктів, то, як зазначив Антон Тонконог, рішення ухвалить комісія по тимчасовим спорудам. Надалі власникам повідомлять, якщо їхні МАФи встановлені незаконним шляхом, є порушення чи відсутня документація, щоб вони знесли їх самостійно. А ні – то цим займатиметься Інспекція.

Демонтували кіоск

Демонтували кіоск

 Антон Тонконог та власник МАФу

Демонтували кіоск

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 21 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація