У Полтаві демонтують ще три незаконних МАФи (ФОТО)

Автор: Вікторія Баберя, 18 квітня, 11:07

Фото: У Полтаві демонтують ще три незаконних кіоски


Зараз триває монтаж трьох кіосків, що були встановлені без відповідних дозвільних документів.

Зранку в четвер, 18 квітня, в Полтаві почали демонтували три тимчасові споруди. МАФи встановлені за адресами:

  • вулиця Великотирнівська, 30;
  • вулиця Героїв Сталінграду, 28;
  • на перехресті провулку Матросова та Європейської.

Перед тим, як здійснити демонтаж на Великотирнівській, приїхали комунальники і спиляли дерево, обрізали гілки, що заважали підняти споруду в повітря та завантажити на евакуатор.

«Власника неодноразово попереджали та вручали приписи, але людина ігнорує, тому кіоск йому не потрібен», – прокоментував начальник Інспекції по контролю за благоустроєм Антон Тонконог.

При здійсненні демонтажу нижня частина кіоску випала та залишилося сміття. Антон Тонконог пояснив, що працівники комунальних служб вивезуть те, що залишилося, найближчим часом.

МАФ на Великотирнівській

 МАФ на Великотирнівській

МАФ на Великотирнівській

В іншій споруді, що очікує на демонтаж (по вулиці Героїв Сталінграду), орендарі завершуюсь останні роботи та виносять речі з кіоску. Вони займають приміщення з 2017 року, тут продавали чай та каву.

«Власника немає, нам 16 квітня вручили припис та повідомили, що 18 квітня приїдуть демонтувати. Учора приїхали, відімкнули електроенергію. Все доволі спонтанно вийшло, іншого приміщення ми не встигли ще знайти», – пояснили орендарі.

МАФ на Матросова

Речі, що залишилися після демонтажу

Щодо кіоску, розміщеного на  провулку Матросова, то це МАФ, який раніше знаходився на вулиці Соборності. За словами начальника Інспекції Антона Тонконога, власник повідомив, що здійснив демонтаж, а насправді перевіз його в інше місце. Та все ж, інспектори слідкують за переміщеннями кіосків. Також він зазначив:

«На сьогодні по деяким МАФам власники звернулися до КАТП-1628, готові відшкодувати нанесені внаслідок демонтажу збитки. Їм виставлять рахунок, якщо вони заплатять затрачені кошти, то кіоски їм віддадуть. Це близько 5 тис. грн, які Інспекція заплатила за послуги "Міськсвітла", КАТП-1628 орендну плату за зберігання».

Начальник Інспекції додав, що розпочали процес знесення МАФу «Космолоту», що знаходиться на зупинці громадського транспорту. Нещодавно передали всі необхідні документи на комісію по тимчасовим спорудам. Надалі – за процедурою: ухвалять відповідне рішення на комісії, Інспекція вручить ще один припис власнику, і тільки тоді можна буде здійснити демонтаж.

Нагадаємо, минулого тижня комунальники демонтували два кіоски на центральному ринку.

Опублікована: 18 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація