hDhvpHSEEXv5Ai7V

Управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому вже провело торги на ремонт десяти шкіл міста та уклало договори з підрядниками.

Загалом, за даними порталу Prozorro, станом на початок травня, до кінця 2019-го мають відремонтувати 10 навчальних закладів міста. Роботами займатимуться п’ять фірм:

  • ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс»;
  • ТОВ «ПОЛТАВСЬКИЙ ДОМОБУДІВЕЛЬНИЙ КОМБІНАТ»;
  • ТОВ «Будімперія 2017»;
  • ТОВ «Марк Строй»;
  • ТОВ «ДОЛОМІТ-БУД».

Детальніше по закладам та запланованим роботам.

ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс»

Кількість закладів: дві школи.

Загальна сума коштів: 21 млн 585 тис. 532,28 грн.

Реставрація пам'ятки історії та архітектури місцевого значення СШ № 3.

Терміни: 31 грудня 2019.

На торги подало пропозиції 2 підприємства і найбільш економічно вигідною визнали ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс», власником якої є депутат обласної ради Ігор Горжій.  Це додаткові кошти на роботи. Загалом, перші реставраційні роботи школи №3, що по вулиці Чорновола, 4, розпочали ще влітку 2017 року. Цим за майже 19 млн грн займалося ТОВ «ГПК».

Потім 27-го квітня 2018 року оголосили про проведення відкритих торгів на реставрацію приміщень, внутрішніх інженерних мереж та благоустрою території цієї школи.  Очікували заплатити за роботи не більше 23 млн 100 тис. грн. За результатами аукціону перемогла пропозиція знову ж таки ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс», що запропонувало 22 млн 704 тис. 226 грн. Окрім заміни опорних балок, згідно з техзавданням проекту підрядник до грудня 2019 року має замінити двері та підлоги підвалу, облаштувати пандус та вхід до підвалу, прокласти трубопроводи на опалення, каналізацію, вентиляцію.

Капітальний ремонт з улаштуванням теплоізоляції частини фасаду ЗОШ № 30.

Терміни: 31 грудня 2019.

На тендер подалися три 3 фірми, і пропозиція ТОВ «ГПК» стала найбільш економічно вигідною. Планують замінити вікна та двері на металопластикові, утеплити фасад мінеральним плитами тощо.

ТОВ «ПОЛТАВСЬКИЙ ДОМОБУДІВЕЛЬНИЙ КОМБІНАТ»

Кількість закладів: дві школи.

Загальна сума коштів: 8 млн 844 тис. 489,4‬ грн.

Капітальний ремонт будівлі ЗОШ № 37.

Терміни: 31 грудня 2019.

На торгах перемогла найдорожча пропозиція, оскільки дешевші відхили через неточності у тендерних документаціях.

Скриншот

Проектом ЗОШ №37 передбачено заходи, які враховують потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Зокрема, головний вхід у будівлю збираються обладнати пандусом із бетону та огородженням для заїзду інвалідних колясок.

Капітальний ремонт ЗОШ № 11.

Терміни: 31 грудня 2019.

Участь взяла лише одна фірма, вона має провести роботи з підсиленням стін та відновленням вимощення будівлі закладу.

ТОВ «Будімперія 2017» 

Кількість закладів: три школи.

Загальна сума коштів: 12 млн 725 тис. грн.‬

Капітальний ремонт будівлі ЗОШ № 4.

Терміни: 31 грудня 2019.

На тендер по ремонту 4-ої школи зайшло 5 підприємств, проте міська влада відхилила найдешевші пропозиції й уклала договір на 6,5 млн грн з ТОВ «Будімперія 2017». Під час аукціону фірма не знижувала вартість своєї пропозиції й перемогла.

Згідно з документацією, проведуть заміну дерев'яних слухових вікон на покрівлі, частини зовнішніх дверей на металопластикові; демонтаж старої та влаштування нової системи організованого водовідведення. Ще підрядник повинен оновити підлогу в частині приміщень першого поверху та пофарбувати фасади будівлі.

Капітальний ремонт будівлі ЗОШ № 22.

Терміни: 31 грудня 2019.

Участь в торгах взяли 3 фірми:

Скриншот

Пропозицію ТОВ «АГРОБУД іК» відхили після перевірки, і наступною була від ТОВ «Будімперія 2017».

Зокрема, згідно з тендерною документацією збираються змінити покрівлю будівлі із хвилястих азбестоцементних листiв на бруски з листової сталi, покриття підлоги з лінолеуму та реніту. Також провести зовнішнє опорядження фасаду школи та облаштувати доріжки та тротуари на території.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ № 27.

Терміни: 31 грудня 2019.

Участь в торгах взяло три фірми. Перемогла найдорожча пропозиція, так як дві дешевші тендерний комітет відхилив.

Скриншот

ТОВ «Марк Строй»

Кількість закладів: дві школи.

Загальна сума коштів: 9 млн 780 тис. 855 грн.

Реставрація пам’ятки історії та архітектури місцевого значення ЗОШ № 10 ім. В. Г. Короленка.

Терміни: 31 грудня 2019.

Участь в торгах дві фірми. Згідно з тендерною документацією, мають привести до ладу територію навколо закладу – викорчувати пні, вивезти сміття. Також, підрядник має відремонтувати та пофарбувати фасад та балкони, замінити вікна та двері на металопластикові тощо.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ № 8 імені Панаса Мирного.

Терміни: 31 грудня 2019.

Участь в аукціоні взяли три підприємства, перемогла найдорожча пропозиція від ТОВ «Марк Строй».

Скриншот

Зауважимо, ТОВ «Марк Строй» також займається реконструкцією табору «Маяк» під Полтавою та утепленням хірургічного корпусу обласної лікарні ім. Скліфосовського.

ТОВ «ДОЛОМІТ-БУД», одна школа

Реставрація пам'ятки архітектури місцевого значення – ліцею № 1 ім. І.П. Котляревського.

Терміни: 31 грудня 2019.

Фірма згодилася виконати всі реставраційні роботи на майже 3 млн менше очікуваної вартості (близько 52 млн грн). Згідно з тендерною документацією, проведуть капремонт даху; установлять снігозатримувачі, слухові вікна; огородять покрiвлі перилами; навiсять водостiчні труби, колiна, вiдливи i лійки; відремонтують вентиляційну систему.

ТОВ «ДОЛОМІТ-БУД» – це полтавське підприємство, зареєстроване в 2013 році. Директором фірми з вересня 2018 року є Наталія Поставна, вона ж вказана і серед засновників. До 2018 року власницею була Світлана Ошека. Остання наразі працює бухгалтером у ПП «Полтава Будкомплекс», яке часто займається підрядами «Полтававодоканалу».

Loading...