photo_2021-04-29_12-25-38-1024×768

Одну з карет швидкої у Полтаві експериментально обробили речовиною, яка, за словами виробників, убиває всі види мікробів, бактерій і вірусів, зокрема й COVID-19. Відтоді минуло 19 днів.

Працівники лабораторного центру взяли для дослідження змиви з поверхонь машини швидкої, щоб перевірити на наявність бактерій. Результати порівняють з пробами, які брали до обробки. Про це повідомила пресслужба Полтавської ОДА 18 травня.

«Результати першого аналізу вже є. Результати другого будуть готові за 5 днів, тоді й оголосять обидва у динаміці та в порівнянні, щоб переконатися у дієвості методу знезараження», – йдеться у повідомленні.

Фото – Полтавська ОДА

За словами директора Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Дмитра Лавренка, після обробки діоксидом титану карету швидкої використовували для доставлення хворих до закладів охорони здоров’я, зокрема і пацієнтів з коронавірусом.

Дмитро Лавренко говорить, що після роботи щодня машину мили та дезінфікували спиртовмісним розчином «Аеродізін», згідно з інструкцією Міністерства охорони здоров’я.

Детальніше про речовину, якою обробляли швидку, можна дізнатись тут.

Loading...