У Полтаві готують соціальний проєкт для дітей

Автор: Анна Аксюк, 3 вересня, 08:28

Фото: У Полтаві готують соціальний проєкт для дітей. Фото Марії Остроушко


Цей новий соціальний проєкт називається «Кожному мама своя!». Він покликаний показати важливість та право кожної дитини не залежно від особливостей жити в родині та бути щасливими.

Як розповіла координаторка такої ініціативи, голова ГО «Полтава ДАУН СИНДРОМ» Марія Остроушко,  це буде фотопроєкт, в якому створюватимуть календарі зі світлинами «сонячних» дітей та їх мамами.

Вона говорить, що для оточуючих це – можливість побачити красу "дітей Сонця", а для малят це – соціальна адаптація, через спілкування з новими людьми, фотографами, візажистами, відеографами і т.д.

Такий календар будуть створювати вже втретє, але подібний проєкт, де зроблять наголос на сім'ї і важливості таких дітей в ній, організовують вперше.

«Зараз ми хочемо показати, як важливо бути в родині, що це не робить нас батьків, нещасними, що ці діти дарують таку любов, яку ви не отримаєте більше ніде. Це наш космос», – розповідає Марія Остроушко.

Для створення проєкту «Кожному мама своя!» шукають різних фахівців та ресурси. Зокрема будуть раді співпраці з наступними:

  • фотографи
  • спеціалісти з фешен індустрії
  • спеціалісти з комп'ютерної верстки

Крім того, важливою буде допомога друкарень, розважальних студій для дітей та студій для фотосесій і всіх, хто бажає долучитися, до такої важливої для організаторів соціальної ініціативи.

«Наші діти з пологового будинку стикаються з проблемою прийняття, і часто батьків ставлять перед диким вибором залишити чи забрати додому... Ця ситуація з часом змінюється, і те, що було десять років тому, зараз вже діаметрально протилежно, діти таки залишаються у родині. Всі діти мають право жити в сім'ї та бути щасливими! Ми показуємо, що такі діти живуть щасливо повно в люблячій сім'ї і заряджають своєю любов'ю всіх навколо, змінюючи свій простір, наповнюючи його щастям», – додає Марія Остроушко.

Орієнтовний час реалізації проєкту вересень, жовтень цього року. Друк календарів планують у листопаді, грудні. Щоб долучитися, можна звернутися в особисті повідомлення до Марії Остроушко у фейсбуці.

Опублікована: 3 вересня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація