photo_2021-04-18_11-31-04

Новий магазин відкриють на вул. Маршала Бірюзова біля зупинки «Фарфоровий завод».

Наразі працівники облаштовують парковку біля майбутнього супермаркету, налаштовують техніку всередині. Новий заклад має чорний колір фасаду. В управлінні харківського регіону мережі (що охоплює і Полтаву) повідомили, що точної дати відкриття наразі немає, але наразі виконують майже завершальні роботи.

Також у Полтаві оновлюють заклад мережі на вул. Соборності. Усього у місті 17 закладів мережі продовольчих товарів «АТБ». Як повідомляла пресслужба мережі, у 2021 році кількість магазинів планують збільшувати у маленьких містах, у передмістях обласних центрів, невеликих населених пунктах, розташованих поблизу автомагістралей, і курортних зонах.

За рік планують створити 120 супермаркетів у всій країні.

Нагадаємо, що у Полтавській ОДА 15 квітня були присутні представники різних торгових мереж, адже голови громад Полтавщини скаржилися на порушення карантину у мережах супермаркетів.

Серед мереж, до яких влада має претензії щодо недотримання карантину є «Епіцентр», Мetro та «АТБ». Про це Олег Синєгубов сказав під час зустрічі з полтавськими підприємцями 16 квітня:

«Учора була зустріч із мережами і є великі претензії. І до "Епіцентру" зокрема. У них 90% товарів – будівельні матеріали. Вони говорили, що працюють у межах замовлень через інтернет, але там ходять між полицями відвідувачі. Так не має бути. Нехай працює тільки 1 каса. І вони погодились із нашими зауваженнями, але і зараз є порушення».

Місцева влада повідомляла про те, що у крамницях не дотримуються соціальної дистанції в черзі, а адміністрація не стежить за кількістю відвідувачів у супермаркетах (на 1 клієнта має бути 10 кв.м торговельної площі.

На нараді представники бізнесу не заперечували щодо дотримання карантину і сказали, що стежитимуть за ситуацією у крамницях.

Також у Полтавській облдержадміністрації очільникам ринків та торговельних мереж розповідали як треба дотримуватися карантину через потрапляння Полтавщини до «червоної» зони. Нарада відбулася через те, що у поліції розповіли про ігнорування маскового режиму на ринках тощо.

Loading...