У Полтаві хочуть удвічі збільшити фінансування проектів «Бюджету участі»

Автор: Каріна Тютюнник, 15 квітня, 09:48

Фото: На проекти бюджету участі хочуть виділяти більше грошей (Джерело - id-forex.com)


На сайті міської ради з’явився проект рішення, який стосується затвердження нової редакції Положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі). Зокрема, збільшення фінансування ініціатив містян.

Якщо рішення підтримають на сесії, то вже на проекти-переможці наступного «Бюджету участі» виділятимуть не 5 мільйонів гривень, як до цього, а 10 мільйонів.

Тому, зі збільшенням фінансування, на великі проекти виділятимуть 4 мільйони гривень, а на малі – 6 мільйонів. Зазначимо, граничний кошторис для реалізації великого проекту становить від 300 тисяч гривень до 1 мільйона, малого – до 300 тисяч гривень.

Довідка

Партиципаторне бюджетування – процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю. Він направлений на залучення жителів, які постійно проживають у межах Полтави до ухвалення рішень щодо розподілу визначеної міськрадою частини міського бюджету.

За умовами кожен полтавець, якому виповнилося 16 років, може подати проект, що стосується покращення благоустрою громадського простору або вирішення соціально-значущих питань. Якщо ініціатива пройде перевірку фахівців і буде підтримана містянами, то її упродовж року втілять за бюджетний кошт.

У Полтаві конкурс проектів уперше відбувся в 2016 році в рамках міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування» на 2016-2020 роки.

Опублікована: 15 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація