У Полтаві хочуть відреконструювати дитячий садочок за понад 19 мільйонів гривень

Автор: Каріна Тютюнник, 16 квітня, 15:48

Фото: Полтавський дитсадок хочуть відреконструювати за понад 19 мільйонів гривень (Джерело - www.alwathab.com)


За наступний рік ясла-садок «Чебурашка», що по вул. Миру, 8, мають оновити, так би мовити, з ніг до голови. Управління капбудівництва міськвиконкому шукає підрядника, який зможе реконструювати будівлю та добудувати новий корпус. На все хочуть витратити 19 мільйонів 119 тисяч гривень.  

Згідно з тендерною документацією, опублікованою на порталі Prozorro, після реконструкції, яка має завершитися до 31-го травня 2019 року, Полтавський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 6 «Чебурашка» буде розрахований на 340 місць. Реконструкція передбачає зовнішнє утеплення існуючих стін та відновлення усіх зовнішніх сходів з дитячих груп. Також, мають влаштувати козирки над ґанками будівлі, нове огородження та обладнати зовнішню пожежну драбину.

Щодо нового корпусу «Чебурашки», то його загальна площа має бути 748 м2. Він буде цегляний, двоповерховий, з висотою приміщень кожного поверху 3 м. З існуючою будівлею його з’єднають перехідною галереєю. Вікна і двері будуть металопластиковими. Добудова буде розрахована на 3 групові осередки із залою для спортивних занять. На першому поверсі має розміститися ясельна група на 15 дітей та зал для спортивних занять з допоміжними приміщеннями. На другому поверсі розташують дві дошкільні групи.

Відкриті торги Управління капбудівництва оголосило на порталі Prozorro 13-го квітня. Підприємці можуть подавати свої пропозиції до 29-го квітня. Аукціон розпочнуть 2-го травня. Однак в оголошенні зазначено, що роботи мають провести з 26-го квітня 2018 року по 31 травня 2019 року.

Чому такі розбіжності в датах, вирішили дізнатися в Управлінні. У приймальні відмовилися давати коментарі, посилаючись на те, що дають відповіді лише через прес-службу. У прес-службі міськради на телефонні дзвінки не відповідають.

Опублікована: 16 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація