У Полтаві набирають жіночу команду з флаг-футболу

Автор: Аліса Куценко, 16 квітня, 09:38

Фото: У Полтаві оголосили набір до жіночої команди з флаг-футболу


Зріст, вага та фізпідготовка не важливі. Головне – бажання.

«Полтавські Пантери», місцева чоловіча команда з американського футболу, оголошує набір у жіночу команду з флаг-футболу, безконтактної версії цього виду спорту. Спробувати можуть усі охочі, старші за 14 років. Тренери запевняють, що в цій грі знайти амплуа по душі зможе кожен.

У Полтаві оголосили набір до жіночої команди з флаг-футболу

Коротка суть гри: гравці нападу намагаються занести м'яч в залікову зону суперників. Захисники в свою чергу можуть зупинити атаку, якщо вдається перехопити пас або забрати з поясу гравця з м'ячем спеціальну пов'язку – флаг (прапорець). У такому разі рефері зупиняє гру, а наступна спроба заробити 7 очок (тачдаун) починається з місця втрати флагу. Упродовж гри команди по черзі змінюють ролі нападу та захисту.  Перемагає команда з більшою кількістю очок.

«Флаг-футбол – гра з особливим характером. Відсутність зіткнень і силових прийомів збільшує роль тактики, зіграності та спритності команди. Ця гра точно для вас, просто ви ще цього не знаєте», – говорить капітан команди Анна Єгорова.

«Полтавські Пантери» розпочали тренувати жіночу команду з середини лютого. Юлія Мартовицька, яка в команді з першого заняття, розповідає, що дізналася про набір від знайомого гравця «Пантер». І хоча її долали сумніви (у тому числі щодо фізичної підготовки для цього виду спорту), дівчина все ж наважилася прийти на перше тренування. Тепер Юлія чітко розуміє, що футбол для неї – не тимчасове хобі:

«Дуже сподобався цей вид спорту, але найбільше мені до душі саме те, як складена команда. Це круто, коли відчуваєш командну роботу, коли всі радіють за перемогу кожного. Коли горять очі в дівчат, коли їм справді цікаво це все. Сподіваюся, що до нас прийде ще більше дівчат, які готові докладати зусиль заради спільної справи. І ми перемагатимемо!»

Юлія Мартовицька

Наразі заняття відбуваються тричі на тиждень: два ігрові та одне силове тренування. Охочі спробувати можуть звертатися за контактом +38 066 635 8229 (Анна).

Тренери і гравці запевняють: головне наважитися на пробне тренування і спробувати свої сили. 

 

Фото Аліни Смутко

Опублікована: 16 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація