(Фото ЗМІСТу)

Напередодні відзначення Дня захисників і захисниць України на стройовому плацу 18-тої окремої бригади армійської авіації України відбулися урочистості.

Вшановували воїнів, які загинули та тих, хто нині захищає цілісність нашої держави.

Начальник Полтавського гарнізону, полковник Дмитро Губський звернувся з вітальним словом до офіцерів, сержантів та солдатів:

«Це свято не лише тих, хто зі зброєю в руках стоїть на передовій, а й хто навчає наших дітей, працює біля верстата, всіх хто своєю діяльністю підтримує нашу державу».

Почесними грамотами Полтавської облдержадміністрації, обласної ради,  медалями «За сприяння Збройним силам України», нагрудними знаками Полтавської обласної ради  нагороджено військовослужбовців, учасників АТО/ООС, волонтерів, військових медиків, добровольців.

«14 жовтня це день коли мільйон українців переповнює гордість і хвилювання за наших воїнів. В цей день ми згадуємо не тільки військових, тих хто за час російсько-української війни взяв у руки зброю і пішов захищати цілісність нашої держави, а і волонтерів, добровольців, тих, хто піклується про військових, поранених. Бажаю всім здоров’я, щирої віри в краще майбутнє для нашої держави та мирного неба над головою»,  – говорить заступниця голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко.

Також зі святом привітав заступник голови полтавської обласної ради Олександр Лемешко. Він говорить, що багато наших земляків, громадян України поклали своє життя за мирне небо над нашими головами. 

Нагадаємо, 14 жовтня з нагоди Дня захисників і захисниць України відбудеться марш.

Loading...