FadzlUPKzvws5B7W

Сьогодні, 7-го травня, повинно було відбутися засідання територіальної виборчої комісії, яка мала перевірити підписи, зібрані за відклик депутата міськради Дениса Поліщука. Проте у хід засідання втрутилися невідомі особи.

«Коли ми прийшли на засідання, ми побачили велику кількість тітушні, незрозумілих молодих хлопців, деяким з них не було на вигляд і 16 років. Девідкого разило дуже сильно перегаром, девкого був дуже затуманений погляд, з цього я роблю висновок, що половина з них або наркомани, або алкоголіки, або ще хтось», – розповідає депутат міськради Олександр Шамота

Олександр Шамота

Прохання представитися і дати відповідь на питання, з якою метою вони сюди прийшли, як зазначає депутат, молодики проігнорували. Натомість, почали фізично перешкоджати голові комісії Сергію Петренку потрапити до кабінету.

«З’явилися активісти, невідомо яких вони політичних партій, виникла суперечка, конфлікт, мене, як голову ТВК, було викинуто з кабінету. Комісія сиділа, як у заручниках, і потім за 20 хвилин комісія сама встала і пішла, я не мав права навіть зайти, мене не пускали до кабінету», – говорить Сергій Петренко.

Сергій Петренко

Відео з Facebook-сторінки депутата міськради Олександра Шамоти.

До міської ради викликали копів і перш, ніж біля будівлі з’явилися екіпаж і слідчо-оперативна група Полтавського відділу поліції, невідомі зникли.

До міськради викликали копів

З приводу інциденту голова комісії написав заяву до поліції, коли таки відбудеться наступне засідання наразі невідомо.

Фото Олега Журавльова

Loading...