У Полтаві обиратимуть студентського мера: кандидати і програми

Автор: Анна Аксюк, 3 грудня, 08:48

Фото: У Полтаві обиратимуть студентського мера: кандидати і програми (Джерело - Wix.com)


Уже завтра, 4 грудня,  пройдуть чергові вибори очільника Студентської ради міста Полтави.

Загальноміська звітно-виборча конференція студентів закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації відбудеться о 15:00 в актовій залі 1 корпусу Полтавської державної аграрної академії.

Присутні почують звіт діючого голови СРмП Сергія Шабельника, представлення передвиборчих програм кандидатів та їх дебати після чого відбудуться вибори нового студентського лідера.

Усіх охочих запрошують прийти та підтримати свого кандидата. А цього року їх двоє – 17-річний студент Полтавського комерційного технікуму Іван Соловей, та 20-річна студентка Полтавської державної аграрної академії Анастасія Голос.

Кожен з них активно розпочав свою агітацію ще 16 листопада. Тож пропонуємо дізнатися, що розповідають кандидати у своїх передвиборчих кейсах. Так, Іван Соловей активно почав долучатися до студентської і громадської діяльності цього року. Зараз він є головою студентської ради Полтавського комерційного технікуму, а з жовтня займає посаду першого заступника студмера.

Кандидат на посаду студмера на свою підтримку розмістив у соцмережах відеоролик, де розповідає, що висунув свою кандидатуру тому, що в нього є прагнення розвивати систему студентського життя. Він обіцяє відповідально підійти до досягнення цієї мети. Також потенційний студмер відзначає, що вклад кожного студента в систему важливий, адже вони її формують разом.

32165

Іван Соловей прокоментував ЗМІСТу перебіг студентської передвиборчої кампанії:

«Для мене це дуже хвилююча подія, час дуже швидко минув. Я познайомився з багатьма студентами-як своїми прихильниками , так і навпаки. Ще раз упевнився у тому,якими можуть бути люди. Усім, хто мені допомагав-велике дякую, – це безцінно мати приятелів та друзів, які були і будуть поруч. Так, мені ще багато чого потрібно буде дізнатися та навчитися. Я готовий до цього!»

Анастасія Голос вже майже три роки бере активну участь у житті студентської молоді. У ЗМІСТу не вдалося поспілкуватися із кандидаткою. Та знаємо, що цього року вона отримала перемогу в номінації «Кращий студент-громадський діяч Полтавщини». Сьогодні дівчина займає посаду голови Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних закладів України.

У Полтаві обиратимуть студентського мера: кандидати і програми

Анастасія Голос на підтримку своєї програми теж опублікувала відеоролик, де розповідається про мрії студентів.

Головні тези у відео є наступними:

  • Щоб студенти вірили у свою ідею та не боялися стояти на своєму.
  • Щоб зверталися до студентського самоврядування та їх вирішували.
  • Щоб навчалися по новому та ділилися досвідом.

Додамо, обиратимуть нового студентського мера 4 грудня.

Опублікована: 3 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація