img_6689-28-copy

Заступник директора Полтавського краєзнавчого музею імені Кричевського Гліб Кудряшов понад 20 років вивчає життя і творчість Раїси Кириченко.

У межах авторського проєкту, у центрі Полтави покажуть унікальні речі з фондів музею та розкажуть про полтавські сторінки біографії артистки й пісні у виконанні Раїси Кириченко.

Екскурсії розпочнуться 14 жовтня та 16 жовтня о 14:00. Місце зустрічі – краєзнавчий музей. Вартість екскурсії – 100 грн. Реєстрація за телефоном: 063 186-86-10.

Нині краєзнавчий музей розігрує фотосесію в автентичному одязі у дворику. Переможниці отримають макіяж та зачіску від G.Bar Полтава. ей розіграш спрямований на популяризацію музею, а взяти в ньому участь можна до 20 жовтня. Як взяти участь розповідають організатори за посиланням у фейсбуці та інстаграмі. Усього оберуть двох переможниць.

Також у краєзнавчому музеї можна орендувати задній дворик для проведення свята. Оренда коштує 2 тис. грн. За необхідності там можна орендувати техніку. Там можна проводити розписи, театральні заходи, комерційні фотосесії, вручення нагород чи дипломів приватного формату, презентації, дні народження, весілля та інші свята. Для таких заходів існує певний сформовано етичний кодекс правил поведінки. Щоб орендувати локацію потрібно підписати договір з музеєм та оплатити рахунок.

Loading...