У Полтаві під стінами обласної прокуратури відбувся антикорупційний мітинг

Автор: Анна Єгорова, 18 липня, 18:21

Фото: Акція протест (Джерело - kolo.news)


Сьогодні зранку близько двох десятків полтавців зібралися біля стін обласної прокуратури. Мета  –висловити протест проти, на їхню думку, корупційних дій прокурорів – повідомляє «Коло».

Мітинг підтримали голови ОСББ Полтави, які стверджують, що прокуратура «закриває очі» на затягування місцевою владою процедури передачі будинків на баланс об’єднань. Нагадаємо, питання списання чи то передачі житлових будинків із балансу«ЖЕО-2» в управління ОСББ попри ще весняне рішення місцевої ради досі не вирішене.  

«Я вважаю, що корупцію в місті покриває прокуратура і суди, тим самим вони вбивають і нищать усі починання і всі прагнення», – говорить учасниця протесту.

Крім того, претензії прозвучали до Валерія Колоса, начальника відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва прокуратури Полтавської області. Один із організаторів мітингу громадський активіст Ігор Головатий зазначив:

«Цей прокурор покривав пані Жабо, за його сприяння два місяці ця корупціонерка, яка відома на всю Полтаву і навіть на всю Україну, не могла отримати навіть протокол про корупцію, бо він його не погоджував. Також за мовчазним сприянням Колоса працівники Управління захисту економіки злили протокол про корупцію на головного лікаря четвертої міської лікарні».

Активісти прагнули зустрітися з представниками прокуратури, аби отримати відповіді на свої запитання, але, за даними «Коло», до мітингувальників ніхто не вийшов.

Учасники мітингу наголошують:

«Результат нашого протесту це не головне, а головне показати, що в місті є ще люди, які готові боротися і щось робити».

Акції, попереджають протестувальники, будуть повторюватися вже в іншій формі, якщо вони не дочекаються ніяких змін.  

Каріна Тютюнник

Опублікована: 18 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація