У Полтаві планують демонтувати чотири МАФи – один з них ігрові автомати

Автор: Вікторія Баберя, 5 листопада, 16:38

Фото: У Полтаві планують демонтувати чотири МАФи (Фото Олега Журавльова)


У зв’язку з порушенням вимог містобудівного законодавства три павільйони на Мотелі та на зупинці «вул. Героїв-чорнобильців» власники мають демонтувати МАФи.

Відповідні проекти рішення про внесення змін до рішень дванадцятої та тринадцятої сесій Полтавської міськради сьомого скликання від 15.09.2017 та 22.12.2017 «Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності».

Згідно з ними мають скасувати дозвіл на розміщення:

  • ФОП Обломієву Богдану Ігоровичу торговельного павільйону по вул. Європейській, поряд із зупинкою громадського транспорту «вул. Героїв-чорнобильців»;
  • ТОВ «ВКІК» торговельних павільйонів №1, №2, №3 по вул. Івана Мазепи, 2.

Як повідомив голова містобудівної комісії Дмитро Сенчакович, за результатами виїзного засідання інспекції з благоустрою та містобудівної комісії, виявили порушення, відтак, зробили висновок, що порушена площа об’єктів відповідно до паспорту прив’язки. А це є підставою для його анулювання та скасування дозволу на розміщення.

Власнику МАФу на зупинці «вул. Героїв-Чорнобильців» виданий паспорт прив’язки на тимчасову споруду площею 40 кв м, а фактично тимчасова споруда займає близько 160 кв м. Ситуація з торговельними павільйонами по вул. Івана Мазепи, 2 аналогічна – також є порушення, але не такого масштабу, хоча паспорт прив’язки виданий на 37 кв. м на кожен.

Тож, якщо на сесії депутати підтримають проект рішення, то з власниками припинять дію договорів особистого строкового земельного сервітуту на відповідні ділянки та анулюють дію паспортів прив’язки.

Крім того, підприємців зобов’яжуть самостійно здійснити демонтаж МАФів. У разі не виконання, знесенням тимчасових споруд займеться інспекція з контролю за благоустроєм.

Опублікована: 5 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація