5YupMuEUqEZkR0qd

18 червня під час сесії Полтавської міської ради депутати мають розглянути проєкт рішення згідно з яким до статуту комунального підприємства пропонують внести зміни.

Проєкт рішення 9 червня розмістили на сайті Полтавської міської ради. Зміни стосуються заборони оренди автобусів комунальної власності.

Зміни які пропонують внести:

БулоСтало
2.12. Підприємство за згодою Власника має право продавати, передавати і одержувати безоплатно, обмінювати, здавати в оренду юридичним та фізичним особам засоби виробництва та інші матеріальні цінності, використовувати та відчужувати їх іншим шляхом2.12. Підприємство за згодою Власника має право продавати, передавати і одержувати безоплатно, обмінювати засоби виробництва та інші матеріальні цінності, використовувати та відчужувати їх іншим шляхом
4.2.16. Надання в тимчасову оренду виробничих приміщень, промислових майданчиків, технологічного обладнання, автотракторної техніки тощо.4.2.16. Надання в тимчасову оренду виробничих приміщень, промислових майданчиків, технологічного обладнання, окрім автобусів комунальної власності.
5.2. Підприємство за погодженням з Власником має право здавати в оренду  належне йому  майно (крім цілісних майнових комплексів, його структурних підрозділів,  цехів).5.2. Підприємство за погодженням з Власником має право здавати в оренду  належне йому  майно (крім цілісних майнових комплексів, його структурних підрозділів,  цехів, автобусів комунальної власності).

Раніше цей проєкт рішення на розгляд містобудівної депутатської комісії виносив депутат міської ради Вадим Ямщиков.

Раніше у Полтаві почали обговорювати перспективу зняття 40 млн грн з фінансування «Полтаваелектроавтотрансу». Як пише видання «Полтавщина», це може свідчити про плани влади передати комунальні автобуси в оренду приватному перевізнику. Після цього міський голова Полтави Олександр Мамай сказав, що це неможливо. Насправді неможливим це стане після внесення змін  до статуту підприємства.

Loading...