У Полтаві почало працювати Державне бюро розслідувань на кілька регіонів

Автор: Віталій Крицький, 4 грудня, 14:07

Фото: У Полтаві почало працювати Державне бюро розслідувань (Фото Олега Журавльова)


Сьогодні пройшов круглий стіл, присвячений початку роботи Територіального управління Державного бюро розслідувань.

За словами директора Державного бюро розслідувань Романа Труби, місія ДБР (Державне бюро розслідувань – прим. автора) – притягнення винних до відповідальності, незалежно від посади:

«Ми будемо розслідувати корупційні випадки, злочини правоохоронців, і у сфері правосуддя, а також військові злочини. Ми працюємо для повернення довіри суспільства до правоохоронної системи. Протягом 2019 року в суди будуть скеровані перші обвинувальні справи».

Роман Труба

Окрім цього Роман Труба зазначив, що ДБР підзвітні всі посадовці вищого рівня, працівники прокуратори, поліцейські тощо.

Посадовець додав, що полтавському територіальному управлінню ДБР підпорядковуються чотири області: Полтавська, Сумська, Дніпропетровська й Харківська, і питання про зміну розташування наразі не стоїть.

«Сьогодні в штаті працює більше 50 осіб. Із них 28 – слідчі. Всього плануємо залучити 114 працівників. Найближчим часом я оголошу конкурс на додаткові посади слідчих у кожне теруправління», – розповів Роман Труба.

Новий Директор територіального управління Володимир Тимошко пообіцяв, що буде проводити регулярне спілкування з засобами масової інформації й реагувати на будь-які звернення від містян до ДБР. Тимошко — колишній заступник начальника ГУ НП в Полтавській області, екс-начальник слідчого управління області.

Володимир Тимошко

Володимир Тимошко й Роман Труба

Також Роман Труба розповів, що вже 27 листопада було відкрито перші кримінальні провадження. В основному по 368 статті Кримінального кодексу – отримання неправомірної вигоди.

Державне бюро розслідувань

Під кінець журналісти запитали у Володимира Тимошко, яка в нього буде заробітна плата, проте посадовець відповів, що «не цікавився цим питанням». Але замість нього відповів Роман Труба, який підкреслив, що працівник ДБІ зобов’язаний знати свою зарплату, щоб «комфортно себе почувати, знімати квартиру й забезпечувати сім’ю». Труба сказав, що місячний дохід на службі Тимошка буде в межах 50 тисяч гривень.

Прес-конференція

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 4 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація