У Полтаві подешевшав проїзд

Автор: Вікторія Баберя, 26 вересня, 09:22

Фото: Вартість проїзду в полтавських тролейбусах - 2 грн


Ціна квитка на тролейбус тепер становить 2 грн, а в комунальному автобусі 4 грн. У той же час проїхати в маршрутці приватних перевізників коштує все ще 5 грн.

Зазначимо, згідно з чинним затвердженим тарифом ціна повинна становити 4 грн та 2 грн. Адже 24 вересня Харківський апеляційний адмінсуд залишив у силі рішення Полтавського окружного адмінсуду про скасування рішень міськвиконкому щодо підвищення цін.

Нагадаємо, що історія з вартістю проїзду в місті тягнеться ще з кінця 2017 року. 28 грудня 2017 року міськвиконком більшістю голосів ухвалив рішення встановити нові тарифи на проїзд у громадському транспорті по 3 і 5 грн.

Нардеп Сергій Каплін та полтавець В’ячеслав Плескач через суд намагалися довести, що вони ухвалені з низкою процедурних порушень і є нечинними. На час розгляду позову суддя Ігор Шевяков призупинив дію цих рішень і допоки триватиме розгляд справи, у громадському транспорті міста мали діяти старі тарифи – 2 і 4 грн. Проте перевізники не діяли згідно з ухвалою суду. Врешті-решт, нардеп Сергій Каплін подав апеляцію та виграв справу й відстояв вартість по 4 та 2 грн. Про це він повідомив на своїй сторінці в  Facebook. 

Нагадаємо, нещодавно фахівці Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби Полтавщини провели позапланові перевірки та встановили, що з полтавців беруть завищені ціни в громадському транспорті.

Вартість проїзду в тролейбусах - 2 грн

Опублікована: 26 вересня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація