Панахиду на честь загиблих Анатолія Олійника та Анатолія Петренка відслужили 24 січня у Свято-Успенському соборі.

34-річний Анатолій Олійник проживав у Полтаві. Захисника мобілізували 29 квітня, він служив у лавах 24-ї окремої механізованої бригади на посаді стрільця-санітара стрілецького батальйону. Вірний військовій присязі, воїн загинув 18 січня внаслідок мінометного обстрілу поблизу Бахмута. В Анатолія Олійника залишилися рідні, близькі, друзі.

До повномасштабного вторгнення росії 49-річний Анатолій Петренко жив у Полтаві та працював на підприємстві «Полагропром». Воїна призвали 24 лютого, він служив у лавах бригади територіальної оборони на посаді водія 2-ї стрілецької роти. Анатолій Петренко поліг у бою 19 січня поблизу Богородичного, що на Донеччині, внаслідок поранень, несумісних з життям. У чоловіка залишилися дружина та двоє доньок.

Воїнів поховають на Затуринському кладовищі.

Вічна пам’ять героям.

Солдат Валентин Криворучко загинув 13 січня, виконуючи бойове завдання у Донецькій області. Попрощалися з солдатом 23 січня у Міському палаці культури Кременчука. 

22 листопада Богдан Надутік став на захист України, хоча тільки нещодавно закінчив військову кар’єру. За кілька місяців герой загинув у бою на Донеччині.

Олександр Бодаква загинув 17 січня під час виконання бойового завдання поблизу Моначинівки Куп’янського району Харківської області.

Loading...