У Полтаві представили новий ресурс для забудовників і архітекторів

Автор: Аліса Куценко, 8 листопада, 15:10

Фото: У Полтаві представили новий ресурс для забудовників і архітекторів


У Полтавській області з’явився сайт, за допомогою якого можна перевірити етапи оформлення документів на будівництво і повідомити про початок будівництва.

У четвер, 8 листопада, в Полтавській обласній раді відбулася нарада, присвячена нововведенням у сфері державного будівельного контролю. Про них розповіли заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло та директора департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області Олена Морозова.

У Полтаві представили новий ресурс для забудовників і архітекторів

На черговій щоквартальній зустрічі, чиновниця презентувала онлайн-платформу «Прозора ДАБІ». За її словами, ресурс працює з жовтня, і його головне завдання – допомогти забудовникам оперативно відстежити, на якому етапі знаходяться дозвільні документи, подані в департамент – дозволи, заяви про внесення змін до дозволів та сертифікати.

«Крім цього, запрацювала система проведення інспекційних заходів будівництва та юридичних осіб. Ви можете переглянути і завантажити направлення на перевірку, де обов’язково зазначені дати, підстави і результат перевірки».

Якщо у забудовника будуть виявлені порушення, то всі акти, протоколи і приписи також будуть зафіксовані. 

На сайті також можна перевірити законність перевірки, якщо до замовника або юридичної особи раптом завітав представник державної архітектурно-будівельної інспекції.

«Ми хочемо показати, що Полтавська область відкрита для забудовників і замовників будівництва», - зазначила Олена Морозова.

Крім цього, на сайті можна отримати електроні адміністративні послуги, серед яких – початок виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію.

Опублікована: 8 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація