У Полтаві презентували безконтактний сканер для копіювання архівних документів (ФОТО)

Автор: Віталій Крицький, 12 грудня, 12:28

Фото: Сканер (Фото Віталія Крицького)


11 грудня, в архівному підрозділі СБУ показали безконтактний сканер, завдяки якому можна копіювати архівні документи в електронний формат.

Заступник директора галузевого державного архіву Служби безпеки України Анатолій Хромов повідомив, що новий сканер відповідає всім сучасним технічним вимогам і буде встановлений в читальній залі управління СБУ:

«На прохання колег із архівних підрозділів областей ми вирішили звернутися до громадських і благодійних організацій. І в рамках співпраці з ГО “Центр генеалогічних досліджень м. Київ” ми підписали договір про співпрацю, і отримуємо сканери, які потім передаємо для потреб регіональних архівів. Полтава отримує перша. Люди можуть безкоштовно скористатися цим приладом в читальному залі. До того, сканер допомагає швидко відповідати на електроні запити громадян».

Анатолій Хромов

До цього Анатолій Хромом підкреслив, що така ініціатива корисна в рамках декомунізації, оскільки тепер люди  зможуть оперативно отримувати оцифровані данні про Державний терор, який тривав на теренах України в першій половині 20-го століття.

Сканер

Олексій Новіков, Голова правління ГО «Центр генеалогічних досліджень м. Київ» додав, що регіонам вже  передали 4 сканери, і на черзі ще 20.

Олексій Новіков

Приклад копіювання

Документ

Процес копіювання

Документ

Документ

Видання

Сканер стоятиме в читальній залі управління СБУ за адресою: вулиця Пушкіна, 93. 

Опублікована: 12 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація