У Полтаві презентували інформаційно-аналітичну систему для лікарень

Автор: Анна Аксюк, 20 січня, 09:00

Фото: У Полтаві презентували інформаційно-аналітичну систему для лікарень (Джерело - espanarusa)


Для керівників міських лікувальних закладів провели презентацію комплексної медичної інформаційної системи Simplex med, що призначена для автоматизації процесів у медичних закладах.

Як повідомляє сайт міської ради, захід відбувся у четвер, 17 січня. Представники компанії розповіли, що основними перевагами програми є те, що функціональна система розподіляється на кілька блоків. В основній клінічній складовій є можливість для роботи лікаря з медкартою, візитами, послугами та протоколами лікування.

Крім цього, доступна робота з профільними та непрофільними медичними довідниками, складським обліком, є кадрова система і функціонує повноцінний модуль роботи з фінансами.

Впровадження електронного керування лікувальними закладами є одним з етапів реформування медичної галузі України.

Ознайомитися з продуктом, яким користуються не лише в Україні, але й за її межами, зібралися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко, депутати міської ради, представники управління охорони здоров'я та медики.

Електронна система Simplex med не єдина, з якою ознайомилися лікарі міста. Міська влада спільно з головними лікарями розглянуть й інші пропозиції, щоб обрати найоптимальніший варіант для полтавських медзакладів.

Нагадаємо, директор обласного департаменту Віктор Лисак назвав 5 пріоритетів у медицині на 2019 рік на Полтавщині.

Опублікована: 20 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація