Ez5TWATtUkcOr3HJ

У четвер, 12 грудня, в галереї сучасного мистецтва Jump відкрився скульптурний проєкт Олексія Золотарьова з назвою «Фіксуючи момент». Відомий скульптор представив містянам свої роботи. Ще на підступах до галереї можна побачити першу роботу автора, назва якій «Механічний апельсин». Як розповідає сам Олексій Золотарьов, тут три частини різних проєктів зібрані в один. «Назва проєкту– “Фіксуючи момент”. […]

У четвер, 12 грудня, в галереї сучасного мистецтва Jump відкрився скульптурний проєкт Олексія Золотарьова з назвою «Фіксуючи момент».

Відомий скульптор представив містянам свої роботи. Ще на підступах до галереї можна побачити першу роботу автора, назва якій «Механічний апельсин».

«Механічний апельсин» перед центральним входом

«Механічний апельсин» на задньому дворі

Як розповідає сам Олексій Золотарьов, тут три частини різних проєктів зібрані в один.

«Назва проєкту– “Фіксуючи момент”. Власне, це своєрідна зупинка в часі, щоб зупинитися, переосмислити й, зібравши все до купи, зрозуміти, яким чином далі рухатися тощо».

Автор отримав запрошення експонувати свої роботи у Полтаві ще торік. Однак деякі роботи були ще зовсім не готові.

«Хотілося попрацювати з галерейним простором. Зараз вже зібралися всі роботи й було цікаво, як це все виглядатиме тут, адже зазвичай я виставляю на якихось індустріальних майданчиках. Але мені подобається, як ці роботи вписалися у цей простір, адже тут кожна робота – це окрема історія», – зазначив Олексій Золотарьов.

За словами автора виставки, скульптура – це не легка робота, як у прямому, так і в переносному сенсі, адже мінімальна вага робіт – 100 кг, а це додаткові проблеми з транспортуванням, зберіганням тощо. Щодо робіт, то Олексій Золотарьов розповів:

«Тут є певні історії персональні, зокрема як «Час бігти», «Низька висота» – це вже більше про глобальну трагедію, яка відбулася – збиття малайзійського боїнга. «Фіксація» – це робота, яка зафіксувала момент революції – це момент, який ми пережили й символізує фотокамери, які були довкола».

Олексій Золотарьов

Презентували проєкт відомого українського скульптора

Презентували проєкт відомого українського скульптора

«Час бігти»

 

«Низька висота»

«Низька висота»

«Фіксація»

Переглянути роботи митця можна буде до 2 лютого 2020 року.

Фото Богдана Проскурова

Loading...