У Полтаві презентують «анатомічний атлас сучукрліту»

Автор: Анастасія Добряк, 13 липня, 16:51

Фото: Книга Тетяни Трофименко (Джерело – iod.media)


Збірку рецензій на книжки різних авторів за період 2007-2017 років «Окололітературне» у нашому місті представить письменниця Тетяна Трофименко вже наступного четверга, 18 дипня.

Презентацій книги «Окололітературне» буде кілька. Перша відбудеться о 15:00 в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського (2 поверх, кімната 213), а друга – у книгарні «КнигоЛенд» у ТД «ЦУМ» о 18.00. Модератором обох зустрічей стане полтавський письменник Сергій Осока.

Як повідомила Тетяна Трофименко на презентації збірки у Сумах, «Окололітературне» є збіркою рецензій на книжки різних авторів за період 2007-2017 років. Наприкінці книжки представлені більш аналітичні матеріали, огляд найважливіших проблем, типи жіночих образів і письменників у сучасній українській літературі та інше.

«Головною метою є те, щоб широке коло людей дізналося більше про сучукрліт. А ще, навіть якщо просто подивитися на обкладинку, тлумачення назви книги може бути дуже різне: «коло», «літера» і «турне», своєрідна мандрівка колом літератури. На створення книги мене надихнула потреба у виданні, присвяченому сучасній українській літературі, – не академічному, але й не суто оглядовому», – розповіла виданню «ВсіСуми.com» Тетяна Трофименко.

Відома українська критикиня Тетяна Трофименко (Джерело – zbruc.eu)

Також у соцмережах з’явився хештег #окололітературне – ймовірно, щоб показати, що ця книга стала анатомічним атласом сучукрліту і руйнує міф, що літературознавство – це нудно.

Опублікована: 13 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація