У Полтаві презентують фільм «Гірська жінка на війні»

Автор: Анна Аксюк, 13 червня, 08:55

Фото: У Полтаві презентують фільм «Гірська жінка на війні» (Джерело - Детектор медіа)


Серію кінопоказів під відкритим небом продовжить фільм спільного виробництва Ісландії, Франції та України, володар багатьох престижних кіно премій, який розкриває екологічну проблему суспільства.

Крім того в ньому згадується й Україна. Та попри назву ця кіноробота зовсім не про події на Донбасі, а про особисту війну за довкілля.

Показ фільму «Гірська жінка на війні» відбудеться 19 червня о 20:30 на локації «Твій простір» (неподалік музичного училища). Вхід на захід вільний. Полтавців та гостей міста чекають цз компанією друзів, родиною. Можна брати і домашніх тварин.

Організатори нагадують, що з собою треба взяти килимки, засоби від комах та комарів та пледи.

Щодо самого фільму, то стрічка вийшла в прокат минулого року. У ній розповідається про життя пані Хатли – дирижерки хору, що веде підпільну діяльність пристрастної екологічної активістки. Вона веде свою ніби терористичну боротьбу проти алюмінієвого заводу:

«Руйнування нашого довкілля призводить до атмосферного потепління – це злочин проти людства і всього життя на Землі».

Саме в цей час жінка дізнається, що її запит про усиновлення дитини нарешті схвалено. На неї чекає маленька дівчинка з Донбасу.

Фільм надихає постатю сильної жінки, що йде через перепони у вигляді влади та переслідувань, щоб захистити ісландські передгір’я. Це історія про дружню підтримку та мету зберегти природу від знищення. Все це подається з чорним гумором та особливим ісландським ставленням до авантюр та пригод. Адже саме для скандинавів характерно таке романтичне та жартівливе відношення до війни та боротьби.

На Канскому фестивалі фільм отримав премію SACD (за музичне оформлення) та приз «Золоті рельси» (Rail d'Or) та найпрестижнішу кінопремію в скандинавському регіоні The Nordic Council Film Prize в Осло. Він приваблює особливою авторською ексцентричністю в жанрі трагікомедії.

Захід відбудеться у рамках проекту «100% Відновлюваних джерел енергії в регіонах» від коаліції 100% ВДЕ в Україні, 350.org - Україна та ГО Екодія. Право на показ отримано від Arthouse Traffic.

Зацікавлених запрошують долучитись, підписавши звернення за чисту енергетику для України: https://bit.ly/2XwIF4l.

Контакти організатора: Маргарита Коптєва, тел. +380950025628.

У Полтаві презентують фільм «Гірська жінка на війні»

Опублікована: 13 червня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація