У Полтаві пройде дводенна Дебатна школа для молоді

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 10 травня, 10:03

Фото: Полтавських школярів старших класів і студентів запрошують на дебати (Джерело – dnipro.samopomich.ua)


18-19 травня в Полтавському університеті економіки і торгівлі проходитиме дводенна Дебатна школа. Учасників навчатимуть п’ять досвідчених тренерів із усієї України. Молодь закликають взяти участь у заході.

Як розповів відповідальний за комунікацію УАЛ Данило Карпа, на 40 учасників чекають тренінги з аргументації, контраргументації та аналітики від досвідчених дебатерів Федерації Дебатів України, а також цінна практика: дебатні раунди з якісним суддівством.

Навчатимуть формату британського формату парламентських дебатів, вправність в якому допомагає подолати страх публічних виступів, покращує ораторські здібності, учить чітко доносити свою думку, розширює кругозір і вчить сприймати протилежну точку зору.

Одна з тренерок – Ольга Поліщук. Вона є головою одеського осередку Федерації дебатів України. Оля – фіналістка, переможниця і топ-спікерка Всеукраїнських дебатних турнірів Demo Jedi Cup 2017, Summer Cup, «Волинська толока» та «Кубок Одеси».

«Дебати дозволяють глибинно розбиратися в різноманітних темах та усвідомлювати вектори розвитку суспільства. А ще дебатери — це спільнота успішних і цікавих людей, до яких хочеться тягнутися і з якими я можу зростати», – пояснюла вона.

Участь у Полтавській дебатній школі можуть взяти всі бажаючі школярі старших класів і студенти. Для цього потрібно попередньо заповнити форму, яку можна знайти на сторінці події.

Організовує подію полтавський осередок Української академії лідерства.

Афіша

Довідка:

Українська Академія Лідерства — 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Опублікована: 10 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація