У Полтаві пройшли обговорення стосовно підвищення цін на ритуальні послуги

Автор: Анастасія Добряк, 15 березня, 09:33

Фото: Костянтин Малько


У четвер, 14 березня, в приміщенні управління житлово-комунального господарства, відбулося громадське слухання, на якому погодили підвищення тарифів на окремі ритуальних послуг.

Про дату обговорення повідомляли на сайті Полтавської міської ради. Головуючим громадського слухання став Костянтин Малько, перший заступник начальника УЖКГ. Слухання були скоріше чисто формальними: перший заступник швидко прочитав проект рішення, у якому були вказані запропоновані тарифи, всі присутні швидко погодилися, і зустріч закінчилася.

Костянтин Малько сказав, що тарифи КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» останній раз були переглянуті та затверджені більше ніж рік тому (насправді 8 серпня 2018 р. – прим.ред.), і на сьогоднішній день є збитковими.

Загалом, ціни піднімуть на 27-28%. Людмила Якимес, економістка «Спецкомбінату похоронно-ритуального обслуговування», говорить, що підвищення тарифів є вимушеними заходами для продовження функціонування підприємства:

«Працівникам комбінату потрібно вчасно платити заробітну плату в повному обсязі. Наше підприємство більше не може залишати старі тарифи через подорожчання матеріалів для роботи, енергоносіїв, обладнання та підняття мінімальної зарплатні. Підняття тарифів на чітко окреслений список послуг – єдиний вихід для нас».

Тепер це рішення мають затвердити на засіданні міськвиконкому.

Нагадаємо, що ЗМІСТ показував перелік ритуальних послуг, на які піднімуть тарифи.

Фото Анастасії Добряк

Опублікована: 15 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація